godlo MKiDN logoCEA bip 

Rekrutacja

Informacje nt. rekrutacji na rok szkolny 2022/23 zostaną zamieszczone w marcu lub w terminie późniejszym w przypadku zmiany rozporządzeń dotyczących rekrutacji.

Poniższe informacje dotyczą rekrutacji na rok szkolny 2022/23

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE ONLINE

31.05.2021 – Egzamin

Egzamin przeprowadzony zostanie wg. terminarza oraz podanych poniżej procedur rekrutacji. Do kandydatów w dniu 28.05. rozesłana została drogą elektroniczną wiadomość o przypisaniu do sektorów (sal) w których przeprowadzone zostaną egzaminy.

Sektor B
Sektor B
Sektor B
Sektor A

1. ZGŁOSZENIE WOLI PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU

Szanowni Państwo, Rodzice i Kandydaci do Liceum Sztuk Plastycznych

Załączamy poniżej druk “Zgłoszenie woli przystąpienia do egzaminu wstępnego” z prośbą o wypełnienie komputerowo i odesłanie drogą mailową na adres rekrutacja@plastyk.czest.pl w terminie od dnia 15.04 do 27.05.2021.
Załączniki do maila
zgłoszenie woli przystąpienia do egzaminu wstępnego do Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie / wersja DOC (chcąc otworzyć w nowym oknie wskaż link i wciśnij scroll na myszce/w telefonie przytrzymaj palec na linku)
– do zapoznania Szkolna klauzula informacyjna – do Zgłoszenia woli przystąpienia do egzaminu wstępnego (chcąc otworzyć w nowym oknie wskaż link i wciśnij scroll na myszce/w telefonie przytrzymaj palec na linku)

Egzamin praktyczny przeprowadzony zostanie w terminie 31.05 2021 z zakresu: malarstwa, rysunku, kompozycji przestrzennej (rzeźby).
Szczegóły zostaną zamieszczone na stronie szkoły przed egzaminem oraz rozesłane do kandydatów na podane w zgłoszeniu maile.

2. PODSTAWOWE DOKUMENTY

PROCEDURY REKRUTACJI DO KLASY PIERWSZEJ
PAŃSTWOWEGO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

TRYB REKRUTACJI

TERMINARZ EGZAMINÓW WSTĘPNYCH do Państwowego LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH

PODANIE WRAZ Z KARTĄ INFORMACYJNĄ O PRZYĘCIE DO SZKOŁY (wypełnione należy przynieść na egzamin) (PDF)

Podanie o przyjęcie do szkoły wraz z Kartą informacyjną plus załączniki określone w regulaminie rekrutacji proszę dostarczyć w dniu zdawania egzaminu wstępnego do szkoły.

Dyrektor szkoły
Anna Maciejowska
z życzeniami zdrowia spokoju, optymizmu i nadziei na spotkanie
w Częstochowskim Plastyku

3. INFORMACJE PRAWNE

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. JACKA MALCZEWSKIEGO W CZĘSTOCHOWIE

KLAUZULA – REKRUTACJA

4. MATERIAŁY PROMOCYJNE

  • FILM SPOT REKLAMOWY
  • FILM INFORMACYJNY O SZKOLE

Życzymy satysfakcji z rozwijanych zdolności i talentów artystycznych i pozostawiamy nadzieję na wspólną przyszłość edukacyjną …


Anna Maciejowska
dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych
im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie